Bezpečnostní oplocení strojů a robotických linek

Zabezpečení strojů můžete provést mnoha způsoby. Někdy stačí nebezpečné území označit pomocí dělící čáry, případně umístit upozornění. Existují ale i taková zařízení, která vyžadují speciální ochranu přímo předepsanou zákonem. A v takovém případě pro vás máme ideální řešení – bezpečnostní oplocení strojů.

V dnešní době existuje celá řada speciálních strojů, které nepotřebují lidskou pozornost. Pracují na vlastní pěst a jediné, co potřebují, je občasná výměna materiálu. U některých zařízení ale chybí dodatečná bezpečnostní detekce, která by zabránila tomu nejhoršímu. Riziko úrazu ale výrazně sníží bezpečnostní oplocení robotických linek.

Bezpečnost na prvním místě

Oplocení bezpečnostní strojů dodáváme v různých variantách. Základem je plot tvořený ocelovým drátem. Nabízíme ale i jiná modulární řešení přesně podle vašich představ. Výhodou našich služeb je především rychlost realizace, ale také vysoká kvalita. Naše bezpečnostní oplocení strojů sníží riziko úrazu na minimum a ochrání nejen vaše zaměstnance, ale i samotný stroj.

Proto nás neváhejte kontaktovat. Sdělte nám vaše požadavky ve formuláři na této stránce, nebo nám zavolejte. Domluvíme se s vámi na dalším postupu a postaráme se o to, aby i váš závod splňoval přísné bezpečnostní standardy.

Kontaktujte nás

Hálkova 1666, Humpolec 39601

robert@kovovyroba-zabrana.cz

777 204 293

IČ: 72100214
DIČ: CZ7609251507

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram