Skleněná zábradlí

Klasická kovová zábradlí sice dobře plní svoji funkci, ale ne vždy se hodí do moderních interiérů. Sklo tento problém vyřeší. Skleněná zábradlí v sobě spojují eleganci s výbornými vlastnostmi, které zaručují maximální bezpečnost a pevnost.

Sklo nabízí vysokou tvrdost a dobrou propustnost světla. Moderní skleněná zábradlí se tak skvěle hodí do nových domů, kterým dodají vzdušnost a nádech elegance. Dobře fungují především jako designový prvek. Jeho primárním úkolem je ale zajištění bezpečnosti. V místech, kde hrozí pád nebo zranění při pohybu, tak poskytne dostatečnou ochranu.

Skleněná zábradlí od odborníků

U nás dbáme na to, aby byly naše výrobky krásné na pohled a zároveň užitečné. A právě skleněná zábradlí patří mezi oblasti, kde můžeme naše schopnosti využít na maximum. Během výroby spoléháme na léta zkušeností a prověřené postupy. Řídíme se platnými předpisy a vybíráme takové typy skel, jejichž vlastnosti přesně splní vaše požadavky.

Skleněná zábradlí jsou dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí dobře vypadající a bezpečné schodiště. Právě sklo totiž dokáže ještě více podtrhnout vzhled vašeho interiéru. Takže nám neváhejte napsat nebo zavolat na níže uvedené kontakty, aby mohla skleněná zábradlí Jihlava zdobit i váš dům.

Kontaktujte nás

Hálkova 1666, Humpolec 39601

robert@kovovyroba-zabrana.cz

777 204 293

IČ: 72100214
DIČ: CZ7609251507

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram