Kované výrobky

Když to s kovem opravdu umíte, vzniknou z toho krásné výrobky. A my s ním umíme pracovat velice dobře. Působíme na trhu od roku 2006 a díky našim bohatým zkušenostem jsme schopní přivést na svět jakýkoliv výrobek, který si dokážete představit.

Kované výrobky Jihlava se hodí k celé řadě účelů. Vytváříme užitečné věci, které vám usnadní chod vaší domácnosti nebo vyřeší vaše problémy. Vyrobíme pro vás kouřovody a jiné krbové příslušenství, poradíme si ale i s dekorativními předměty do interiéru a exteriéru.

Kované výrobky podle vašich představ

Kované výrobky Jihlava používají jako zajímavý doplněk nejen do vnitřních prostor. JKov totiž nabízí nepřeberné množství možností, vhod tedy přijdou i jako zajímavý dárek. Obdarujte svoje blízké dekorativními svícny a dalšími praktickými dary vhodnými nejen do interiéru. Darujte jim výrobek, v němž se obtiskne kus tvrdé práce a lásky k řemeslu.

Kromě drobných předmětů vyrábíme i ploty a brány na míru. Oslovte nás s vaším požadavkem a my vám vaše přání splníme. Zvládneme nejen výrobu jednoduchých plotů, ale i složitějších a ozdobných. Napište nám váš požadavek do formuláře, nebo nám zavolejte. Rádi s vámi vaše přání probereme.

Kontaktujte nás

Hálkova 1666, Humpolec 39601

robert@kovovyroba-zabrana.cz

777 204 293

IČ: 72100214
DIČ: CZ7609251507

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram