Zakázková kovovýroba

Na trhu od roku 2006. Za tu dobu jsme pomohli stovkám zákazníků a získali bohaté zkušenosti. I přesto se snažíme být inovativní, ale zároveň spoléhat na naše osvědčené postupy. Kvalitní kovovýroba a naše výrobky jsou toho jasným důkazem.

Zábradlí i schodiště

Kovovýroba Pelhřimov nabízí příležitost pro všechny, kteří chtějí zkrášlit svůj domov. Vyrábíme kovová schodiště z různých materiálů. Spoléháme na osvědčené povrchové úpravy a kvalitní zpracování. V naší nabídce tak naleznete široké spektrum materiálů a postupů. Veškerá schodiště vyrábíme na míru a podle přání zákazníka.

Důležitým prvkem každého většího domu je také zábradlí. S jeho zakázkovou výrobou si hravě poradíme. Nabízíme také kvalitní brány a ploty. Kovovýroba Havlíčkův Brod se postará o to, že budou vaše požadavky splněny do posledního detailu. Poradíme si i s náročným zadáním. Zvládneme vytvořit unikátní ploty barokního stylu, ale také ty jednoduché.

Zakázková kovovýroba po celém Česku

Bezpečnost není důležitá jen v domácnosti. Je potřeba na ni dbát i ve výrobě. Kovovýroba Humpolec vám pomůže s dodatečným zabezpečením. Oplocením vašich strojů zabráníte zbytečným zraněním. Naše kovovýroba Jihlava vám nabízí výrobu kvalitních bezpečnostních plotů, které odradí nejen zloděje, ale i neproškolený personál. Na pevnost a kvalitu našich plotů se můžete spolehnout.

Zakázková výroba je naším hlavním oborem od začátku naší působnosti. Máme spoustu zkušeností s výrobou kvalitních výrobků. Včetně výše zmiňovaných služeb nabízíme i svícny, krbové příslušenství nebo kouřovody. Výrobky dokážeme rozvést po celé České republice. Našich služeb pak můžete využít:

  • zakázková kovovýroba Pelhřimov,
  • zakázková kovovýroba Jihlava,
  • zakázková kovovýroba Havlíčkův Brod,
  • zakázková kovovýroba Humpolec.

Kontaktujte nás

Hálkova 1666, Humpolec 39601

robert@kovovyroba-zabrana.cz

777 204 293

IČ: 72100214
DIČ: CZ7609251507

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram