Vnitřní a venkovní schodiště na míru

Kov patří mezi materiály, které mohou být elegantní i užitečné zároveň. Vyznačuje se vysokou pevností a při správném opracování vypadá velice dobře. Schodiště na míru pro venkovní i vnitřní použití je tedy variantou, která se hodí i k moderním domům.

Kovaná vnitřní schodiště na míru vyrobíme přesně podle vašich představ. Přijedeme až k vám domů, zjistíme přesné rozměry a v naší dílně následně odvedeme tu nejdůležitější práci. Výsledkem bude moderní schodiště na míru, které naplno využije dobrých vlastností kovů. Těšit se tak můžete na dokonale lesklé a pevné schody.

Dokonalé schody na míru

Právě těchto vlastností se dá využít i v exteriérech. Venkovní schodiště na míru ještě více podtrhne krásu vaší zahrady a dodá jí futuristický nádech. Dokážeme ale vyrobit i schodiště čistě pro praktické použití. U nich sázíme především na jednoduchou konstrukci a co nejefektivnější využití zdrojů.

Schodiště na míru vyrobíme i vám. Cesta k dokonalým schodům na míru je jednoduchá. Stačí nám sdělit vaše požadavky ve formuláři, který naleznete na této stránce. Nebo nám zavolejte a upřesněte detaily přímo na telefonu.

Kontaktujte nás

Hálkova 1666, Humpolec 39601

robert@kovovyroba-zabrana.cz

777 204 293

IČ: 72100214
DIČ: CZ7609251507

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram